صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نقش مهم مخابرات ایران در زیر ساخت توسعه اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی

آرت پرس:مهندس زارعی در نشست آغاز رسمی پروژه ی تدوین استراتژی فناوری اطلاعات شرکت مخابرات ایران با اشاره به نقش مهم شرکت مخابرات ایران در زیربنای صنعت مخابرات گفت: حجم و اثرگذاری TCI با هیچ شرکت مخابراتی قابل مقایسه نیست.

به گزار ش آرت پرس مهندس زارعی مدیر پروژه فناوری اطلاعات IT )) ،در تبیین جایگاه مخابرات ایران در صنعت مخابراتی افزود: ICT زیرساخت توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی است و نقش مهمی در تولید ناخالص ملی دارد و مخابرات ایران نیز در این صنعت نقش کلیدی و مهمی را ایفا می کند.
مدیر پروژه فناوری اطلاعات با اشاره به نبود حاشیه سود مناسب برای مخابرات به دلیل هزینه بالا و سود کم خاطرنشان کرد: IT باید این مشکل را حل کند. این پروژه از طریق کاهش هزینه های عملیاتی و افزایش درآمد، ارتقا سطح رضایتمندی مشتریان و در نتیجه افزایش سهم بازار، چابک شدن شرکت در ارائه خدمات و کاهش اینرسی در بخش عملیات، بهبود کیفیت خدمات، تهیه اطلاعات جامع مالی و راهبردی برای مدیران ارشد جهت تصمیم گیری درست و قابل تحقق استراتژی شرکت و ایجاد مزیت رقابتی در حل مشکلات شرکت مخابرات ایران نقش به سزایی را ایفا خواهد کرد.
مدیر پروژه فناوری اطلاعات با بیان اینکه این پروژه کل مخابرات را تحت تاثیر قرار می دهد عنوان کرد: بخش تجاری بازاریابی و فروش، بخش مالی، منابع انسانی و مدیریت و نگهداری شبکه از جمله ذی نفعان این طرح هستند.
مدیر پروژه فناوری اطلاعات در پایان سخنان خود ضمن اشاره به طرح تغییر و تحول افزود: برای تحول در شرکت عظیم مخابرات ایران نمی توان به ابزارهای قدیمی و ابتدایی گذشته تکیه کرد، برای تحقق تحول باید به دانش و ابزارهای روز مسلح شد.
گفتنی است ، این نشست روز یکشنبه 31 شهریور 92 با حضور مدیران و معاونین مخابراتی در سالن پویش مرکز مطالعات و بهره وری برگزار شد.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۸۰
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۱     ساعت: ۱۳ : ۵۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اقتصادی       زیرسرویس: اخبار اقتصادی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
  • ١٧ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 15 2019