صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کلنگ زنی بیمارستان های کربلا و نجف در آینده نزدیک

آرت پرس:رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت از کلنگ زنی بیمارستان های کربلا و نجف در آینده نزدیک خبر داد.

به گزارش آرت پرس سید علی ریاض با اشاره به اعلام آمادگی مرکز پزشکی حج و زیارت جهت کلنگ زنی ساخت بیمارستان در عراق بیان داشت: در حال حاضر کشور عراق زمینی را برای ایجاد این بیمارستان در اختیار ما قرار داده است که ساخت بنای این بیمارستان از وظایف ما محسوب می‌شود.

 

رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و عراق در مجلس هفتم با بیان اینکه اعتبارات لازم جهت ساخت این بیمارستان در عراق از سوی رئیس سابق سازمان هلال حمر تامین شده است اظهار داشت: به زودی برای کلنگ زدن و اقدامات اولیه ساخت این بیمارستان در کربلا و نجف عازم عراق خواهیم بود.

 

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت با بیان اینکه بیمارستان‌های تحت تاسیس در کربلا و نجف هر دو مجهز به ۵۰ تخت درمانی هستند ادامه داد: همچنین بیمارستان کربلا به خدمات چشم پزشکی مجهز بوده و بیمارستان نجف به خدمات کلیه و دیالیز تجهیز شده است.

 

وی در ادامه در پاسخ به سوال مبنی بر اینکه برای تاسیس بیمارستان‌های کربلا و نجف چه میزان اعتبارات هزینه شده است تصریح کرد: میزان اعتبارات اولیه محاسبه شده ولی با توجه به اینکه این بیمارستان‌ها در خارج از مرزهای کشور احداث می‌شوند، نمی‌توان میزان کل هزینه‌ها را به صورت قطعی اعلام کرد

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۹۳
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۲     ساعت: ۹ : ۲۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اجتماعی       زیرسرویس: اخبار اجتماعی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ آذر
  • ١٧ ربيع الثاني ١٤٤١
  • Dec 15 2019