صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

حضور نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری در اجلاس ایکائو

آرت پرس:رییس سازمان هواپیمایی کشوری از برگزاری اجلاس مجمع عمومی سازمان بین‌المللی هواپیمایی (ایکائو) از دوم مهرماه خبر داد و گفت: این اجلاس به مدت پنج روز در کانادا برگزار می‌شود که نمایندگان سازمان هواپیمایی کشوری در اجلاس ایکائو به عنوان یکی از اعضای این مجمع حضور خواهند داشت.

 

به گزارش آرت پرس، خلبان حمیدرضا پهلوانی معاون وزیر راه و شهرسازی اظهارداشت: مجمع عمومی سازمان بین‌المللی هواپیمایی (ایکائو) هر سه سال یکبار میزبان تمامی کشورهای عضو است و در مورد موضوعات مهم صنعت هواپیمایی تشکیل جلسه و روند کلی صنعت هواپیمایی را مورد بازبینی قرار می‌دهد.
وی با بیان اینکه این مجمع عمومی در زمان تشکیل، شورایی انتخاب می‌کند که در این شورا 33 کشور عضو هستند، افزود: امسال تعداد اعضا در این شورا به 38 کشور افزایش یافته است.
به گفته خلبان پهلوانی این شورا امور جاری سازمان هواپیمایی بین‌المللی را در کمیته‌های مختلف بر عهده‌ دارد و تصمیمات لازم در مورد قوانین ابلاغ شده در کشور‌های مختلف را بررسی می‌کند.
معاون وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌ که این اجلاس از دوم مهرماه به مدت پنج روز در کانادا برگزار می‌شود، اظهار امیدواری کرد: در هشت کمیته مختلف این سازمان، متخصصان ایرانی ره‌آورد‌های خوبی ارائه دهند که البته مضمون‌های آن در کمیته‌های مختلف آماده شده است.
وی با بیان اینکه تلاش سازمان هواپیمایی کشوری این است که بستر مناسب را برای حضور کارشناسان در آن شورا فراهم کند، گفت:‌ این موضوع مشارکت کامل و هماهنگی با تمام ارگان‌هایی که در این رابطه دخیل هستند را می‌طلبد.
خلبان پهلوانی اظهار داشت: یکی از اهداف این است که حضورمان را در مجامع بین‌المللی ایکائو قوی کنیم و روند مثبتی را در صنعت هواپیمایی شاهد باشیم.
شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۱
تاریخ: ۱۳۹۲/۶/۳۰     ساعت: ۱۴ : ۲
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اجتماعی       زیرسرویس: اخبار اجتماعی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
  • ٦ شوال ١٤٤١
  • May 29 2020