صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

افزایش درآمدهای پایدار شهر تهران به بیش از ۴۰ درصد تا پایان سال

آرت پرس:معاون مالی و اداری شهرداری تهران با اشاره به تداوم برنامه های شهرداری برای افزایش درآمدهای پایدار تهران گفت :

با اقداماتی که طی چند سال اخیر صورت گرفته و همچنین با تداوم برنامه های پیش بینی شده ، سهم درآمدهای پایدار در درآمدهای شهر تهران تا پایان سال به بیش از ۴۰ درصد خواهد رسید .

به گزارش آرت پرسدکترحسین محمد پورزرندی با بیان این مطلب گفت : سهم شهرداری تهران از محل درآمدهای پایدار در سال 84 فقط 12 درصد بود که با اقدامات انجام شده در سال های اخیر هم اکنون این میزان به 37 درصد افزایش یافته است .

وی با بیان این که تلاش کردیم هر ساله 5 درصد به درآمدهای پایدار شهرداری افزوده شود ، اظهارداشت : افزایش درآمدهای پایدار شهری کمک قابل توجهی به برنامه ریزی هرچه بهتر برای هموارتر شدن مسیر توسعه شهر می کند.

پورزرندی درآمدهای پایدار را لازمه توسعه و پیشرفت شهر دانست و افزود : درآمدهای پایدار ، پیشرفت پایدار را برای شهر به دنبال خواهد داشت و به همین دلیل افزایش منابع مالی پایدار می تواند موجب سرعت بخشیدن به طرح های توسعه شهری شود .

به گفته معاون شهردار تهران ، سهم سبد درآمدی شهرداری از محل درآمدهای پایدار کاملا متفاوت با شهرهای بزرگ دنیاست چنان چه در تهران سهم درآمدهای ناپایدار بالغ بر 70 درصد بوده در صورتی که سبد درآمدی شهرهای بزرگ دنیا کاملا بالعکس است و سهم آنها از درآمدهای ناپایدار حدود 30 درصد است.

وی خاطرنشان کرد: بنا داریم با تدام برنامه های مالی شهر در تحقق درآمد های پایدار، سهم این درآمدها در بودجه سالانه شهرداری با سهم درامدهای ناپایدار برابری کند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۸۳
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۷     ساعت: ۱۵ : ۵۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اجتماعی       زیرسرویس: اخبار اجتماعی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
  • ٩ شعبان ١٤٤١
  • Apr 03 2020