صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

تمام توانم را برای استفاده حداکثری از نیروهای خدوم تأمین‌اجتماعی به کار می‌گیرم

آرت پرس:مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی استفاده از حداکثر توان و دانش مدیران و کارکنان را رویکرد اصلی خود در مدیریت تأمین‌اجتماعی عنوان کرد و گفت: به عنوان یکی از اعضای خانواده بزرگ سازمان تأمین‌اجتماعی که از بدنه این سازمان به عنوان مدیرعامل معرفی شده‌ام، تمام توان خود را برای استفاده مناسب و حداکثری از نیروهای خدوم و پرتلاش تأمین‌اجتماعی به کار می‌گیرم.

به گزارش آرت پرس

دکتر سیدتقی نوربخش در مراسم معارفه معاون فنی و درآمد و معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی با اشاره به حماسه بزرگ انتخابات 24 خرداد اظهار داشت: با حماسه بزرگی که مردم در این انتخابات خلق کردند، با اراده مردم تغییراتی در کشور به وجود آمد و با تغییرات راهبردی اقتصادی و سیاسی کشور طبیعتاً تغییراتی نیز در سازمان تأمین‌اجتماعی به وجود آمده است.

دکتر نوربخش جابه‌جایی مدیران را امری طبیعی و در راستای خدمت‌رسانی مناسب به بیمه‌شدگان تأمین‌اجتماعی ارزیابی کرد و گفت: مأموریت معاون سابق حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی در این سازمان به پایان رسیده بود و درخواست ایشان نیز این بود که فرد دیگری مسئولیت معاونت حقوقی را برعهده بگیرد که با بررسی‌ها و پیگیری‌های انجام شده آقای تاج‌الدین برای این مسئولیت مهم انتخاب شد.

وی با بیان اینکه آقای تاج‌الدین جزو خانواده سازمان تأمین‌اجتماعی و از اعضای شورای عالی تأمین‌اجتماعی بوده است، افزود: معاونت حقوقی از حوزه‌های بسیار مهم فعالیت تأمین‌اجتماعی محسوب می‌شود و 10 درصد از مصوبات مجلس شورای اسلامی به نحوی بر سازمان تأمین‌اجتماعی اثر گذار است. آقای تاج‌الدین نیز به عنوان یکی از نیروهای ارزشمند سازمان که سابقه دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را دارد برای این مسئولیت انتخاب شده است.

مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی در ادامه معاونت فنی و درآمد را موتور محرک سازمان تأمین‌اجتماعی دانست و گفت: در این حوزه مدیران و کارکنان مجربی درحال خدمت به جامعه هدف سازمان هستند و آقای محمدحسن زدا به عنوان یکی از مدیران موفق حوزه‌های صف و ستاد تأمین‌اجتماعی مسئولیت این معاونت را برعهده می‌گیرد.

دکتر نوربخش بر استفاده از توان بالای مهرداد محقق‌زاده، معاونت سابق فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی تأکید کرد و گفت: آقای محقق‌زاده مسئولیت‌های مختلفی در تأمین‌اجتماعی داشته است و در آینده نیز از توانایی ایشان استفاده مطلوب خواهد شد.

در ادامه این مراسم محمدحسن زدا معاون فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی ضمن تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل سازمان اظهار امیدواری کرد که با کمک مدیران و کارکنان تأمین‌اجتماعی این سازمان جایگاه واقعی خود را در خدمت به بیمه‌شدگان و شرکای اجتماعی بازیابد.

وی با یادآوری زحمات و تلاش‌های معاونین قبلی فنی و درآمد سازمان تأمین‌اجتماعی اظهار داشت: حضور نیروهای توانمند و با انگیزه در تأمین‌اجتماعی ثمره زحمات این مدیران است و امروز کارکنان حوزه فنی و درآمد عاشق نظام مقدس جمهوری‌اسلامی و کشورشان هستند و حفظ منافع سامزان تأمین‌اجتماعی را در چارچوب منافع کلان نظام دنبال می‌کنند.

مهرداد محقق‌زاده، مشاور ارشد مدیرعامل در امور فنی و درآمد نیز در این مراسم، حوزه فنی و درآمد تأمین‌اجتماعی را حوزه‌ای فنی، حقوقی، مالی و اقتصادی دانست و اظهار داشت: حضور افراد متخصص در حوزه فنی و درآمد می‌تواند سازمان تأمین‌اجتماعی را به تعالی برساند و تعامل مناسب حوزه فنی و درآمد با سایر حوزه‌های سازمان به ویژه حوزه حقوقی می‌تواند زمینه‌ساز رفع بسیاری از مشکلات باشد.

عبدالرحمن تاج‌الدین، معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تأمین‌اجتماعی نیز در این مراسم ضمن قدردانی از اعتماد مدیرعامل تأمین‌اجتماعی، گفت: طی سال‌های گذشته مسائل مربوط به تأمین‌اجتماعی را دنبال می‌کردم و در آینده نیز حفظ منافع تأمین‌اجتماعی که همان منافع بیمه‌شدگان این سازمان است را با دقت و با همه توان پیگیری خواهم کرد.

وی تعامل با مجلس شورای اسلامی را از مهمترین اولویت‌های تأمین‌اجتماعی برشمرد و گفت: در این حوزه با حفظ منافع سازمان و در قالب تعامل سازنده و منطقی در راستای سیاست‌های عالی سازمان گام برمی‌داریم و امیدواریم تجربیاتی را که طی 3 دهه اندوخته‌ایم به ظهور رسانده و در راه خدمت به بیمه‌شدگان و افتخارآفرینی برای کشورمان موفق و سربلند باشیم.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۹۷
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۷     ساعت: ۱۴ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اخبار اجتماعی       زیرسرویس: اخبار اجتماعی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ جمعه ۱۵ فروردين
  • ٩ شعبان ١٤٤١
  • Apr 03 2020