صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
در منطقه ١٦ اجرا می شود؛

”نمایش ”شهر بی گدا” در مجتمع فجر

نمایش طنز اجتماعی ”شهر بی گدا” به کارگردانی سمیه ولی زاده از ١٢ تیر در مجتمع فرهنگی هنری فجر و بصورت رایگان به روی صحنه می رود.

به گزارش آرت پرس ،اجرای این نمایش تا تاریخ ١٧ تیر(بجز ایام تعطیل) ادامه خواهد داشت.
سید صالح حسینی،محمد ولی زاده،حسام زیادی،یگانه دهقان،زهرا زارع،خاطره ترکمان،فائزه برمرام،فاطمه سلیمی،زینب زارع،مائده شریعت و حدیث خرمی در این نمایش نقش آفرینی خواهند کرد.
موضوع این نمایش که با هدف ایجاد روحیه شادی و نشاط در بین شهروندان اجرا می شود در خصوص یکی از معضلات مهم جامعه(گدایی) می باشد که با زبانی کودکانه و به بهترین نحو ممکن پیام خود را به مخاطب می رساند.
این نمایش توسط گروه هنری الیکا که یکی از گروه های هنری فعال منطقه می باشد،تهیه وآماده اجرا می باشد.
از شاخصه های عمده این گروه حضور نوجوانان فعال و آینده دار است که همگی از سرمایه های ارزشمند این مرز و بوم بوده و از جمله اهداف اصلی این گروه اخلاق سازی در هنر بویژه هنر نمایشی و پرورش استعداد های ناب در این حوزه می باشد.
اجرای نمایش«عاشورا بود،عاشورا هست» در سالن اصلی حوزه هنری(سالن اندیشه) در سال ٩٠،«عروسی به رنگ خدا»در سالن اصلی فرهنگسرای خاوران در سال ٩١،حضور در جشنواره شمسه و کسب رتبه برتر کارگردانی و طراحی صحنه در منطقه و حضور در جشنواره مسیر بیداری و کسب رتبه اول کارگردانی،طراحی صحنه و بازیگری گروهی از جمله فعالیت های گروه هنری الیکا می باشد.
علاقه مندان جهت تماشای نمایش ”شهر بی گدا” می توانند در تاریخ ذکر شده و از ساعت ١٨ الی ١٩ به مجتمع فرهنگی هنری فجر واقع در فلکه چهارم خزانه مراجعه نموده و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ٥٥٣١١٥٧٥ تماس بگیرند.
شناسنامه


کدخبر: ۱۰۶۳
تاریخ: ۱۳۹۲/۴/۹     ساعت: ۱۴ : ۳۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: تئاتر       زیرسرویس: تاتر
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
  • ٧ شوال ١٤٤١
  • May 30 2020