صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

بازیگری رئیس تئاتر شهر برای 'تعبیر یک رویا' دردسرساز شد

آرت پرس: نمایش 'تعبیر یک رویا' به کارگردانی خیراله تقیانی‌پور که قرار بود مهرماه امسال در تئاترشهر اجرا شود به دلیل حضور اتابک نادری رئیس مجموعه تئاتر شهر به عنوان بازیگر در این اثر با مشکلاتی مواجه شد.

 به گزارش آرت پرس؛ تقیانی‌پور که نمایش "تعبیر یک رویا" را در سی و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به صحنه برده بود درباره وضعیت اجرای عمومی این اثر نمایشی   گفت: این نمایش در جشنواره سی و یکم تئاتر فجر در 5 رشته کاندید شد و توانست دو جایزه بخش مسابقه ایران جشنواره را از آن خود کند. طی مراجعه‌هایی که به مدیر سابق مجموعه تئاتر شهر برای مشخص شدن وضعیت اجرای عمومی "تعبیر یک رویا" داشتیم با شرایطی مبهم مواجه شدیم. آقای موسوی قول‌هایی را برای اجرای عمومی اثر به ما می‌داد ولی کمی بعد این قول‌ها منتفی می‌شدند.
 
وی ادامه داد: در نهایت قرار شد "تعبیر یک رویا" را نیمه دوم امسال در سالن قشقایی تئاتر شهر روی صحنه ببریم. اتابک نادری که در حال حاضر رئیس مجموعه تئاتر شهر است از سال گذشته در نمایش "تعبیر یک رویا" به عنوان بازیگر حضور داشت و همین موضوع برای ما دردسرساز شد.
 
کارگردان نمایش "تعبیر یک رویا" درباره مشکلات پیش آمده برای اجرای عمومی این اثر نمایشی به دلیل حضور اتابک نادری رئیس جدید تئاترشهر به عنوان یکی از بازیگران نمایش، یادآور شد: از زمانی که اتابک نادری رئیس تئاتر شهر شده است برخی رسانه‌ها اخباری را مبنی بر حضور وی به عنوان بازیگر در نمایش‌های مختلف منتشر کرده‌اند که شائبه ایجاد کرده است. در حال حاضر اتابک نادری در نمایش "مرز" به کارگردانی سیروس همتی در تئاتر شهر به ایفای نقش می‌پردازد و قرار است نمایش "تعبیر یک رویا" هم از مهرماه در تئاتر شهر روی صحنه رود.
 
تقیانی‌پور افزود: برای اینکه دوستان گمان نکنند که اتابک نادری از زمانی که رئیس تئاتر شهر شده است به کارهایی که در آن‌ها بازی می‌کند نوبت اجرایی می‌دهد مجبوریم به دنبال بازیگری دیگر به عنوان جایگزین اتابک نادری باشیم.
 
این کارگردان جوان تئاتر درباره دیگر فعالیت‌های خود در سال جاری گفت: به همراه جواد نوری نمایش "طروپس طرب" را برای حضور در جشنواره بین‌المللی آیینی و سنتی آماده می‌کنیم. در این اثر علی سلیمانی، نادیا فرجی، جواد پورزند، علیرضا ناصحی، وحید نفر، مصطفی ساسانی، محمدهادی عطایی، حسین شفیعی و علیرضا مهران به ایفای نقش می‌پردازند./مهر
شناسنامه


کدخبر: ۱۷۸۴
تاریخ: ۱۳۹۲/۵/۲۷     ساعت: ۱۰ : ۳۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: تئاتر       زیرسرویس: تاتر
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
  • ٦ شوال ١٤٤١
  • May 29 2020