صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

پیشکسوتان تئاتر کودک در سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویان

آرت پرس: سیزدهمین جشنواره بین المللی تئاتر عروسکی دانشجویی از ۲۶ بهمن تا ۳ اسفندماه با میزبانی دانشگاه هنر تهران برگزار می شود.

به گزارش آرت پرس، در این دوره، بخشی با عنوان و محوریت تئاتر عروسکی ویژه ی مخاطب کودک و نوجوان به دبیری رامین کهن شروع به کار کرده است. به همین منظور جهت هرچه بهتر برگزار کردن این بخش از جشنواره، از اساتید و پیشکسوتان حرفه ای تئاتر عروسکی در این عرصه همچون، داوود کیانیان، یدالله وفاداری، حسن دادشکر، هما جدیکار، یوسف صدیق، آزاده پور مختار، هنگامه مفید، اردشیر صالحپور، شهرام کرمی، حسین فدایی حسین، اسماعیل خلج، منوچهر اکبرلو، مجتبی مهدی و اساتید دیگر این حوزه دعوت به عمل آمده است تا در روز سه شنبه 19 شهریورجهت هم اندیشی و انتقال تجربه در این بخش در جلسه ی ویژه ای واقع در ساختمان معاونت فرهنگی و پژوهشی با حضور رئیس معاونت فرهنگی دانشگاه هنر و دبیر این بخش از جشنواره حضور پیدا کنند.
بخش کودک و نوجوان جشنواره ی سیزدهم شامل آموزش و پژوهش، سمینار و مقاله، ترجمه و تالیف، برگزاری کارگاههای داخلی و بین المللی آموزشی در دانشکده های واقع در تهران و شهرستانها، مسابقه ی نمایشنامه نویسی، مسابقه تئاتر صحنه و محیطی و غیره میباشد
پس از این جلسه و هم اندیشی با اساتید و پیشکسوتان این عرصه به زودی فراخوانی عمومی جهت شرکت دانشجویان و علاقه مندان در این بخش منتشر خواهد شد.
انتهای پیام/
شناسنامه


کدخبر: ۲۱۲۴
تاریخ: ۱۳۹۲/۶/۱۸     ساعت: ۹ : ۱۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: تئاتر       زیرسرویس: تاتر
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
  • ٧ شوال ١٤٤١
  • May 30 2020