صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نمایش «چکامه رستاخیز» امروز دوشنبه ۲۷خرداد ویژه هنرمندان به روی صحنه می‌رود

به گزارش آرت پرس، آخرین نمایش‌نامه آرتور میلر که به کارگردانی داود دانشور در سالن چهارسوی مجموعه تئاترشهر به روی صحنه رفته است روز دوشنبه ویژه هنرمندان اجرا خواهد شد.

نمایش «چکامه رستاخیز» روایت گر زندگی فرد قدرتمندی است که تصمیم دارد برای دست یافتن به پول و قدرت بیشتر یک مبارز را در دوران معاصر به شیوه قرون وسطی به صلیب بکشد. در این راه از رسانه‌های بین‌المللی برای پوشش تصویری و مخابره این مراسم دعوت می‌کند و...
در این اثر نمایشی داوود دانشور در نقش (فیلیکس)، طوفان مهردادیان (هنری)، پریسا مقتدی (امیلی)، شهریار رشیدعلی‌پور(اسکیپ)، هوشنگ قوانلو (کاپیتان)، رضا امامی (استانلی)، مژگان خالقی (جینین) و حسین گودرزی، مهدی اسدی و مسعود کبیری در نقش سرباز به عنوان بازیگر حضور دارند.
قدرت‌الله صالحی (دستیار کارگردان)، محمود هندیانی (مدیر اجرایی)، نینا نفیسی‌فرد (مدیر صحنه)، مهدیه مسلمی (منشی صحنه)، مهرداد دعوت‌خواه (عکس و فیلم)، نوژان مقدس (مسئول آکساسوار)، محمدرضا رشیدعلی‌پور (مسئول شبکه مجازی)، حسن متین (تدارکات)، شیوا رشیدیان و سینا ییلاقی (طراح صحنه و لباس)، سجاد دلیری (دستیار صحنه)، قرزانه عاقلی (دستیار طراح صحنه و لباس)، بابک احمدی (مدیر روابط عمومی) عوامل اجرای این اثر نمایشی را تشکیل می دهند.
شناسنامه


کدخبر: ۸۱۳
تاریخ: ۱۳۹۲/۳/۲۷     ساعت: ۱۱ : ۵۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: تئاتر       زیرسرویس: تاتر
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ شنبه ۱۰ خرداد
  • ٧ شوال ١٤٤١
  • May 30 2020