صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

برای نخستین بار نسخه کامل فیلم «قطعه ناتمام» مازیار میری در سینماتک خانه هنرمندان ایران به نمایش در می آید.

آرت پرس:پنجمین برنامه هفتگی سینماتک خانه هنرمندان ایران دوشنبه ۸ مهر ساعت ۱۷ به فیلم «قطعه ناتمام» ساخته «مازیار میری» اختصاص دارد.

به گزارش آرت پرس بر اساس برنامه اعلام شده نشست نقد و بررسی این فیلم نیز با حضور «امید روحانی»، «حمیدرضا اردلان» و «محمدرضا درویشی» برگزار می شود.
«قطعه ناتمام» اولین فیلم «مازیار میری» محصول سال 1379 است و «کامبوزیا پرتوی» آن را نوشته است. علیرضا انوش فر، غوغا بیات، محسن قاضی‌ مرادی، حسین سلیمانی و لیلا ارفکی در این فیلم بازی می کنند.
«قطعه ناتمام» داستان زندگی فرهاد است که برای جمع آوری موسیقی محلی زنان خراسانی راهی زادگاهش می شود. او در طول سفر متوجه می شود که تنها صدایی که از زنان به گوش می رسد، آوای لالایی برای کودکان و مرثیه سرایی در مرگ عزیزان است. اما تنها کسی که می  تواند بخواند جیران است، که مدتی است که ناپدید شده و تنها کسی که از او خبری دارد پسرش رسول است...
اعضای سینماتک برای حضور در این برنامه اولویت دارند. علاقمندان به عضویت در سینماتک خانه هنرمندان ایران می توانند قبل از نمایش فیلم با همراه داشتن یک قطعه عکس به تالار استاد ناصری خانه هنرمندان ایران مراجعه نمایند. هنرمندان، دانشجویان سینما، منتقدان و روزنامه نگاران سینمایی با همراه داشتن کارت شناسایی از تخفیف در هزینه عضویت برخوردارند.بر اساس برنامه اعلام شده نشست نقد و بررسی این فیلم نیز با حضور «امید روحانی»، «حمیدرضا اردلان» و «محمدرضا درویشی» برگزار می شود.
«قطعه ناتمام» اولین فیلم «مازیار میری» محصول سال 1379 است و «کامبوزیا پرتوی» آن را نوشته است. علیرضا انوش فر، غوغا بیات، محسن قاضی‌ مرادی، حسین سلیمانی و لیلا ارفکی در این فیلم بازی می کنند.
«قطعه ناتمام» داستان زندگی فرهاد است که برای جمع آوری موسیقی محلی زنان خراسانی راهی زادگاهش می شود. او در طول سفر متوجه می شود که تنها صدایی که از زنان به گوش می رسد، آوای لالایی برای کودکان و مرثیه سرایی در مرگ عزیزان است. اما تنها کسی که می تواند بخواند جیران است، که مدتی است که ناپدید شده و تنها کسی که از او خبری دارد پسرش رسول است...
اعضای سینماتک برای حضور در این برنامه اولویت دارند. علاقمندان به عضویت در سینماتک خانه هنرمندان ایران می توانند قبل از نمایش فیلم با همراه داشتن یک قطعه عکس به تالار استاد ناصری خانه هنرمندان ایران مراجعه نمایند. هنرمندان، دانشجویان سینما، منتقدان و روزنامه نگاران سینمایی با همراه داشتن کارت شناسایی از تخفیف در هزینه عضویت برخوردارند.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۹۴
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۷     ساعت: ۱۴ : ۱۳
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: سینما       زیرسرویس: سینما
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
  • ٦ شوال ١٤٤١
  • May 29 2020