صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
محله خبر
اخبار فرهنگی و هنری
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

چادر عشایر کرمانشاه در پارک چیتگر تهران برپا می‌شود

آرت پرس:عشایر استان کرمانشاه در هفته گردشگری با حضور در پارک چیتگر تهران تولیدات خود را به بازدیدکنندگان ارائه می دهند.

به گزارش آرت پرس نصرت اله سپهر ضمن اعلام این خبر افزود: در اولین روز از هفته گردشگری از اولین مسافر ورودی به استان کرمانشاه به ارائه تولیدات فرهنگی و اهداء گل استقبال می شود.

وی تصریح کرد:  افتتاح نمایشگاه میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری در پارک کوهستان، برگزاری مسابقه نقاشی کودکان در طاق بستان با موضوع گردشگری و حفاظت از آب، پاکسازی سراب های استان با همکاری فرمانداری ها ، حضور فعالان بخش خصوصی و دولتی در آئین نماز جمعه  و ارائه گزارشی از اقدامات این اداره کل پیش از خطبه نماز جمعه مرکز استان از دیگر برنامه های استان کرمانشاه در هفته گردشگری است.

سپهر یادآور شد: همچنین سخنرانی روسای ادارات شهرستانی بعنوان سخنران پیش از خطبه نماز جمعه شهرستانها، تکایا و اماکن تاریخی و گردشگری استان کرمانشاه در اولین روز هفته گردشگری انجام می شود. 

سرپرست اداره کل میراث فرهنگی کرمانشاه از برنامه های ویژه این استان در هفته گردشگری برای خدمت رسانی شایسته به مسافران خبر داد و گفت:  ارائه تخفیف 10 تا 30 درصدی هتلها و مراکز اقامتی استان به گردشگران، اعزام گروه هلپرکه (حرکات موزون محلی ) به سازمان مرکزی جهت اجرای برنامه های متناسب با ایام در طول هفته گردشگری اجرا می شود.

سپهر افزود: حضور در جشنواره آش زنجان، اجرای برنامه شب فرهنگی در کاخ سعدآباد، اعزام عشایر استان و برپایی سیاه چادر در پارک چیتگر تهران، اعزام گروه معرفی سوغات ،صنایع دستی و بسته های فرهنگی استان در نمایشگاه کاخ سعدآباد، از برنامه های هفته گردشگری استان کرمانشاه است که در سایر استان ها برگزار خواهد شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۱۸
تاریخ: ۱۳۹۲/۷/۳     ساعت: ۱۱ : ۳۰
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: میراث فرهنگی و گردشگری       زیرسرویس: صنایع دستی
انتشار:
ÇÑÓÇá äÙÑÇÊ


äÇã :*
Çíãíá :
äÙÑ :*
ÇÑÓÇá
äÙÑÇÊ


استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.
  • ۱۳۹۹ جمعه ۹ خرداد
  • ٦ شوال ١٤٤١
  • May 29 2020