صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

جایزه‌های برنده باش به دو نفر دهه هفتادی رسید

شب گذشته برنامه برنده باش با اجرای محمدرضا گلزار در حالی پخش شد که دختری متولد ۷۶ توانست مبلغ صد میلیونی را از آن خود کند.

 

مریم حضرتی منتقد و روزنامه نگار-  برنامه برنده باش یکی از این مسابقه‌هایی است که با اجرای محمدرضا گلزار بازیگر و سوپراستار سینما از شبکه سه سیما پخش می شود.
این برنامه که شب گذشته به مانند برنامه های قبل از دو شرکت کننده خانم و دو آقا پخش شد توانست جایزه صد میلیونی آن را به دختر 21 ساله ای دهد که اطلاعات عمومی بالایی داشت همچنین در این برنامه پسری در سن 18 سالگی  و پشت کنکوری شرکت کرده بود که توانست با ده میلیون جایزه نقدی این برنامه را ترک کند.
پیش از این منوچهر هادی و همسرش یکتا ناصر در این برنامه شرکت شدند و در نهایت برنده جایزه 100 میلیون تومانی این مسابقه شدند.
این مسابقه که قرار است درباره کتابخوانی و افزایش معلومات عمومی باشد تاکنون نتوانسته بود نظر مخاطبان را به خود جلب کند اما با وقفه ای که در آن ایجاد شد از دو برنامه ای که تاکنون پخش شده هم نمی توان نحوه سوالات و همینطور اجرای محمدرضا گلزاربه آسانی گذشت.
با اینکه هدف اصلی برنامه برنده باش افزایش سطح کتابخوانی و میل مطالعه در مردم ایران بوده اما تاکنون افرادی که در این برنامه ها حضور داشتند با سوالات در سطح پایین روبرو بوده و هیچ کدام به مراحل بالاتر نمی رسیدند.
قبل از پخش شب گذشته برنده باش هیچ انتظاری از آن برای هیجان این برنامه ای وجود نداشت اما به یک باره این هیجان به این برنامه تزریق شده است و با اجرای خوب گلزار می توان به قسمت‌های بعد هم امیدوار بود.
در برنامه برنده باش افرادی که در آن شرکت می کنند باید به پانزده سوال چهار گزینه‌ای پاسخ دهند و سوالات هم به مرور برای آنها سخت تر می شود تا شرکت کننده به مرحله آخر یعنی گرفتن جایزه دویست میلیون تومانی برسد.
شرکت کننده های این برنامه از گزینه های کمکی «تماس تلفنی»، پنجاه پنجاه و کمک از حاضران استفاده می کند تا به سه نقطه امن ده میلیون تومان، 35 ‌میلیون تومان و200 ‌میلیون تومان برسد. 
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۰۱۴۴۵
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۲     ساعت: ۵ : ۱۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
  • ١٥ محرم ١٤٤١
  • Sep 15 2019