صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

فراز و فرود یک مربی فوتبال

یک مربی فوتبال از هفت سالگی پا به توپ زد و دو سال بعد وارد لیگ فوتبال شد آنقدر تلاش کرد که تا در مسابقات مختلف قهرمان می شد تا اینکه مربی فوتبال در شهر کرج شده است .

به گزارش جهانی خبر، حضرتی-  وحید تبررده مربی فوتبال است او که متولد کرج در منطقه حصارک زندگی می کند از سن 9 سالگی در لیگ فوتبال کرج بازی کرده است به این بهانه که مقام های ورزشی بسیار آورده است با او به گفتگو نشستیم.
چه رشته ورزشی رو فعالیت می کنید؟ فوتبال
از چه سالی به فوتبال بازی کردن اقدام کردید؟ از سن 7 سالگی شروع کردم و در سن 9 سالگی در لیگ فوتبال کرج بازی کردم. در پایه های تیم های فتح المبین و فجر استقلال کرج در سن 11 سالگی به تهران رفتم و در تیم نونهالان شروع به بازی کردم و از نوجوانان به وحدت تهران رفتم که در آن زمان تیم دسته یک تهران محسوب می شد هم بازی های من آقای علی بیرانوند، مهدی شیری و  . . . که بازیکن های تیم پرسپولیس هستند و در تیم های دیگری مثل راه آهن تهران، آرمین تهران، سپاه البرز، مقاومت البرز و فجر کرج بازی کردم  در سن 18 سالگی به سربازی رفتم و در مقاومت البرز سربازی ام را شروع کردم و خدمت کردم بعد از آن در تیم های قرمز پوشان کیش(لیگ 3 کشور)، فجر ایرانیان، اسپیدار تهران، فجر شهید کاظمی تهران بازی کردم .
از چه سنی مربی گری رو شروع کردین؟
در سن 23 سالگی باشگاه زدم . باشگاه تاسیس فوتبال و مدارس فوتبال و در حال حاضر 4 سال سابقه کاری باشگاه دارم که مقاماتی هم داشتیم :
سال اول قهرمانی نونهالان رتبه سوم کاپ اخلاقی کل استان البرز
سال دوم قهرمانی نونهالان رتبه سوم ، رده نوجوانان نایب قهرمان
سال سوم در رده سنی 13، 14 و 15 سال شرکت کردیم که در رده سنی 13 سالمان قهرمان استان شدیم و 14 سال مقام دوم را کسب کردیم و نوجوانان قهرمان شد و یک رده بالاتر آمدیم.
امسال هم که در 5 رده شرکت کردیم که توانستیم در رده جوانان تهران حوزه شمال غرب مقام سوم را کسب کنیم و نوجوانانمون هم در استان البرز قهرمان شدند  و در لیگ برتر استان جای گرفتند.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۱۲۱۱
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۳     ساعت: ۴ : ۲۲
امتیاز به این خبر:
  • 1
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • ١٩ محرم ١٤٤١
  • Sep 19 2019