صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

کیانوش عیاری و پوران درخشنده مهمانان مأموریت غیرممکن می‌شوند

فیلم سینمایی «مأموریت غیر ممکن» به کارگردانی یعقوب غفاری در آخرین اکران مردمی میزبان کیانوش عیاری و پوران درخشنده خواهد بود.

به گزارش جهانی خبر؛ احمد حضرتی فیلم سینمایی «مأموریت غیر ممکن» به کارگردانی یعقوب غفاری در آخرین اکران مردمی خود پذیرای میهمانانی همچون کیانوش عیاری؛ پوران درخشنده، حدیث فولادوند و رامبد شکرابی خواهد بود.
 آخرین اکران مردمی فیلم سینمایی «مأموریت غیر ممکن» روز یکشنبه 19 اسفند ساعت 19 در سینما آزادی خواهد بود.
مراسم اکران مردمی با حضور علی اوجی، پادینا رهنما، یوسف صیادی، کیانوش عیاری، پوران درخشنده، رامبد شکرابی، حدیث فولادوند و دیگر سینماگران کشور برگزار خواهد شد.
در این چند روز اخیر ظرفیت چندین سینما از جمله آزادی در تهران و چند شهرستان دو ساعت قبل از اکران تکمیل می‌شد.

پیش از این هم در راستای فروش فیلم یعقوب غفاری کارگردان فیلم مأموریت غیر ممکن در پاسخ به موسسه فیلمسازی که با کنایه به خوشحالی کارگردان فیلم از فروش آن پاسخی در خور شایسته گفته بود. غفاری گفته بود: دوستان و متخصصین سینما که اخبار کانال موسسات دولتی را اداره می‌کنید و اخبار سینما و سینماگران را در اختیار مردم قرار می‌دهید. خسته نباشید ولی بد نیست که بدانید با توجه به اینکه موضوع فیلم مأموریت غیرممکن در مورد تولید ملی است هزینه این فیلم با بودجه کاملا خصوصی و شخصی و در حد توانمان ساخته شده و اغلب مردم بر خلاف دیدگاه شما راضی و خوشحال از سالن سینما خارج می شوند و این باعث خوشحالی من و عوامل محترم فیلم است، چه مشکلی با یک فیلم سالم و شادی مردم و ترانه‌هایی که وزارت ارشاد آنها را تایید کرده دارید؟!
لطفا فیلم را قبل از تحلیل ببینید، هیچ کجای فیلم حتی یک کلمه و شوخی خارج از عرف و خانواده ایرانی مشاهده نمی‌کنید.
حال بد نیست مروری بر بودجه‌های کلان دولتی و از بیت‌المال که خرج فیلمهای سینمایی که در موسسه ای که نام آنرا یدک می‌کشید ساخته شده بیاندازید تا متوجه شوید که یا اکران نشده اند و یا اگر هم تعدادی اکران شده اند با تبلیغات گسترده نتوانسته‌اند حتی هزینه پوستر و تبلیغاتش را بدست بیاورند. چرا آن‌موقع کسی صدایش در نمیاید و نطقش گل نمی‌کند. حتما متوجه هستید که فیلم سینمایی چه فرهنگی چه مذهبی و چه هنری تا مخاطب نداشته باشد نمی‌تواند حرفش را به مردم منتقل کند. برادر فرهنگی، از دور برایم دست تکان نده. من تو را همین نزدیکی‌ها گم کرده‌ام. یا علی (ع)- یعقوب غفاری
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۲۸۸۴
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱۵     ساعت: ۱۵ : ۵۰
امتیاز به این خبر:
  • 2
سرویس: اختصاصی جهانی پرس       زیرسرویس: اختصاصی جهانی پرس
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
  • ١٦ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 19 2019