صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
همزمان با ایام الله دهه فجر و با حضور عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی؛

بخش اتاق عمل ارولوژی RCU و CCU بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد مورد بهره برداری قرار گرفت

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و با حضور عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی و مشاور مدیر عامل در امور درمان و مدیر کل درمان استان تهران بخش اتاق عمل ارولوژی RCU و CCU بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد مورد بهره برداری قرار گرفت.

به گزارش جهانی خبر_ روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی،دکتر محمدعلی همتی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی با اشاره به اینکه تامین اجتماعی یکی از مهمترین سازمانهای کشور است، گفت: تامین اجتماعی جزء سازمان های خوش نام و مورد اعتماد مردم است .

عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی افزود : طبق نتایج موسسات برون سازمانی درخصوص بیماران بستری در بیمارستان های تامین اجتماعی، میزان رضایتمندی از این سازمان بالای 85 درصد در بخش بستری بوده است .
وی با بیان اینکه حدود  20درصد مردم در اوایل انقلاب بیمه شده تامین اجتماعی بودند، اضافه کرد: در حال حاضر این عدد به 52 درصد رسیده و اکنون حدود 42 میلیون بیمه شده سازمان تامین اجتماعی هستند و این نشان دهنده اعتماد مردم به این سازمان است .
دکتر همتی با اشاره به اینکه این سازمان درجهت استاندارد سازی خدمات تلاش های زیادی کرده است، خاطرنشان کرد: از 3 دهه قبل استاندارد سازی ایزو را درمراکز درمانی و کمیسیون های پزشکی آغاز و  گواهینامه استاندارد ایزو را دریافت کردیم  .
وی با تاکید بر اینکه درحال حاضر 89درصد بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی در کل کشور درجه یک هستند، تصریح کرد: یکی از کارهای بزرگ ارتقاء هتلینگ بیمارستان بود که با موفقیت انجام شد. همزمان با یوم الله دهه مبارک فجر 12 پروژه درمانی افتتاح خواهیم کرد و حدود 22 پروژه دیگر درحال تکمیل است که امیدواریم درهفته تامین اجتماعی به بهره برداری برسند .
دکتر بابک عدلی مدیر کل درمان تامین اجتماعی استان تهران در آیین افتتاح بخش اتاق عمل ارولوژی RCU  و CCU بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد با اشاره به اینکه بیمارستان لبافی نژاد به عنوان یکی از بزرگترین و مهم‌ترین مراکز درمانی کشور و همچنین از مراکز ارجاعی بیماران از سراسر کشور است، یادآور شد: جلب رضایت بیمه شدگان از رسالت‌های خطیر این مدیریت است.
دکتر عدلی با بیان اینکه بخش اورژانس ، بخش جراحی زنان و دستگاه رادیولوژی دیجیتال تویوپ سقفی بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش هم در همین هفته همزمان با دهه مبارک فجر و چهلمین سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی افتتاح شد، یاد آور شد : اورژانس  این بیمارستان با توجه به مراجعه بسیار بالایی که دارد یکی از اورژانس های مهم و حائز اهمیت مراکز درمانی تهران است .
وی با اشاره به اینکه بخش های مختلف بیمارستان شهید دکتر فیاض بخش با توجه به نیازهای بسیار جدی درمانی در منطقه غرب و جنوب غرب تهران در حال خدمت رسانی به مراجعان هستند، خاطر نشان کرد : پروژه در حال ساخت بیمارستان 500 تختخوابی جدید شهید فیاض‌بخش یکی از مراکز مهم سازمان تأمین اجتماعی است که می‌تواند بخشی از بار درمانی جنوب تهران را به عهده داشته باشد. تاکنون حدود 52 درصد این پروژه پیشرفت فیزیکی داشته است .
وی با بیان اینکه پروژه دیگر مدیریت درمان تامین اجتماعی تهران، بیمارستان زنان 100 تختخوابی هدایت است که مراحل ساخت آن در حال انجام است و در قالب یک بیمارستان جنرال است که امیدواریم در آینده ای نزدیک این مرکز درمانی را افتتاح کنیم ، افزود: در بیمارستان لبافی نژاد با توجه به تعمیرات اساسی که ایجاد شده بود همچنان همکاران در حال ارائه خدمت رسانی مطلوب به بیماران و بیمه شدگان عزیز بودند .
دکتر عدلی به افتتاح پلی کلینیک پیشوا در چند ماه گذشته اشاره و تصریح کرد:پلی کلینیک تامین اجتماعی فشافویه نیز در حال ساخت و آماده سازی است تا شهروندان این منطقه بتوانند از خدمات درمانی این سازمان برخوردار شوند .
در ادامه دکتر نور علیزاده رئیس بیمارستان شهید دکتر لبافی نژاد با بیان اینکه بیش از 90 درصد بیماران این بیمارستان بیمه شدگان تامین اجتماعی هستند، خاطر نشان کرد:  ارتقای کیفیت خدمات را به طور جدی پیگیری می کنیم.
 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۱۵۹۳
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۶     ساعت: ۲۲ : ۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۲۸ شهريور
  • ١٩ محرم ١٤٤١
  • Sep 19 2019