صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
در نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با همکاران؛

کارکنان تامین اجتماعی استان کرمان نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند

نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان بیمه ای و درمانی تامین اجتماعی استان کرمان برگزار شد و در این نشست کارکنان مسائل و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

به گزارش جهانی خبر_ روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمدحسن زدا که برای افتتاح درمانگاه راور و دیدار با شرکای اجتماعی به استان کرمان سفر کرده بود، در نشست با کارکنان بیمه ای و درمانی این استان با تبریک هفته معلم و کارگر افزود: باید بحث گفتمان سازی فرهنگ سازی شود و مدیران ارشد سازمان نظرات کارکنان را دریافت کنند که در این راستا 11 جلسه هم اندیشی برگزار شده است.
وی با اشاره به اینکه همه موارد باید برای کارکنان در سازمان شفاف سازی شود، گفت: نیروی انسانی ارزشمندترین دارایی این سازمان است و توجه به مسائل و پیشنهادات آنها در کارایی و انجام مطلوب فعالیت ها موثر است و این جلسات به منظور افزایش روحیه همفکری و همکاری در میان کارکنان و بهره گیری از دیدگاه های آنها برگزار می شود. 
زدا ادامه داد:  کارکنان حوزه درمان و بیمه ای می توانند پیشنهادات خود را ارائه دهند تا از خرد جمعی برای بازنگری فعالیت ها استفاده شود.
وی با بیان اینکه به سمت غیرحضوری شدن خدمات حرکت می کنیم، تاکید کرد: فرآیندهاباید به روز و مکانیزه شوند تا شاهد خدمت رسانی بهتر در حوزه بیمه ای و درمانی باشیم.
در نشست هم اندیشی سرپرست سازمان تامین اجتماعی با کارکنان بیمه ای و درمانی استان کرمان مسائل در حوزه های مختلف از سوی کارکنان مطرح شد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۷۹۲
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۱     ساعت: ۱۲ : ۴۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ شنبه ۴ خرداد
  • ٢٠ رمضان ١٤٤٠
  • May 25 2019