صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان خبر داد:

کنترل فشار خون رانندگان تاکسی در طرح بسیج ملی فشار خون

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان گفت: در طرح بسیج ملی کنترل فشار خون که از ۱۵ خردادماه به مدت یک ماه برگزار می‌شود، رانندگان ناوگان تاکسیرانی شهرداری اصفهان نیز شرکت خواهند کرد.

به گزارش  جهانی خبر_وبدا به نقل از ایمنا، هادی منوچهری با اعلام این خبر افزود: طرح بسیج ملی کنترل فشار خون با شعار "فشار خون؛ بدانیم و اقدام کنیم..." با هدف مشارکت نهادهای مدنی و فرهنگی در عرصه اطلاع‌رسانی و حساس‌سازی جامعه به منظور کاهش این بیماری مهلک از ۱۵ خرداد تا ١۵ تیر ماه ٩٨ اجرا می‌شود.
 
وی افزود: با تعامل بین کمیسیون بهداشت و سلامت شورای شهر، سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان و دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، تبلیغات گسترده دیداری در تاکسی‌های سطح شهر انجام می‌شود تا شهروندان نسبت به حضور در این طرح ترغیب شوند.
 
مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: رانندگان ناوگان تحت پوشش سازمان تاکسیرانی به‌صورت ویژه و جداگانه مورد تست فشار خون قرار می‌گیرند.
 
منوچهری گفت: با توجه به اینکه هدف از اجرای بسیج ملی فشار خون، افزایش آگاهی مردم نسبت به خطرات فشار خون بالا عنوان شده است، امیدواریم با اجرای این طرح شاهد ‌کنترل بهتر این بیماری در میان شهروندان و رانندگان باشیم.
شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۴۷۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۳/۲۰     ساعت: ۱۳ : ۴۵
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: اجتماعی       زیرسرویس: اجتماعی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


سميرا صالحي

کار خيلي خوبيه

۰
۰
استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۲۸ تير
  • ١٦ ذو القعده ١٤٤٠
  • Jul 19 2019