صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

بیرانوند: سهراب مرادی و کمیته پزشکی فدراسیون از بین ٤ پزشک حاذق یکی را برای انجام جراحی انتخاب می‌کنند

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: بعد از تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی، ٤ پزشک به سهراب مرادی معرفی شدند که کمیته پزشکی ما و مرادی تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص هستند.

محسن بیرانوند درخصوص زمان جراحی سهراب مرادی تصریح کرد: بعد از تشکیل جلسه کمیسیون پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی، ٤ پزشک به سهراب مرادی معرفی شدند که کمیته پزشکی ما و مرادی تصمیم گیرنده نهایی در این خصوص هستند. این ٤ پزشک حاذق از بهترین‌های ایران هستند و در زمینه آسیب دیدگی مرادی می‌توانند کمک کنند.

وی ادامه داد: تا چند روز دیگر زمان جراحی مرادی مشخص خواهد شد. تا جایی که من اطلاع دارم در این زمینه بار دیگر با دکتر نوروزی صحبت شده و مشورت دیگری هم گرفته شده است. حتما جراحی در همین ماه انجام می‌شود.

بیرانوند در پاسخ به این سوال که انجام جراحی، حضور مرادی در المپیک 2020 را با مخاطره مواجه نخواهد ساخت؟ اظهار داشت: همانطور که سرمربی تیم ملی اعلام کرد سهراب در جام فجر وزن کشی می‌کند اما وزنه نمی‌زند، حضورش در آسیایی در هاله‌ای از ابهام قرار می‌گیرد اما ان شاءالله به جهانی می‌رسد. برنامه ریزی کادر فنی به طوری است که او مشکلی برای حضور در المپیک نداشته باشد. همه ما هم در همین راستا تلاش می‌کنیم و باید دید خواست خدا چیست.

دبیر فدراسیون وزنه برداری گفت: ما تا همین یک ماه پیش یک درصد هم فکر نمی‌کردیم سهراب دچار آسیب دیدگی شود، او قطعا باید خیلی سریع جراحی شود و همه تلاش‌ها در این راستا باشد که هر چه سریع‌تر به صحنه بازگردد.

 

منبع: تسنیم

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۲۷۹۸
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۱     ساعت: ۱۰ : ۲۷
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ جمعه ۳۰ فروردين
  • ١٣ شعبان ١٤٤٠
  • Apr 19 2019