صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
برانکو در مهره چینی و تعویض ها اشتباه کرد

کلهر: بودیمیر در بازی با السد خواب بود

پرسپولیس در روزی که تا آخرین لحظات بازی یک امتیاز از السد گرفته بود روی یک ضربه سر از بغداد بونجاح بازی را باخت تا شرایطش در گروه پیچیده تر از قبل شود.

به گزارش جهانی خبر_"ورزش سه" پرسپولیس در بازی برابر السد آن تیم منسجم و پرقدرت فصل گذشته نبود هرچند در همین مسابقه فرصت هایی داشت که اگر از آن استفاده می کرد شاید می توانست سه امتیاز این بازی را هم بگیرد اما در شبی که السد بدون ژاوی هم خوب بازی می کرد سرخ های تهران دست خالی زمین را ترک کردند. محمودکلهر بازیکن سابق پرسپولیس درباره این بازی گفت:« پرسپولیس اصلا برابر السد خوب بازی نکرد. همانطور که در لیگ هم باطراوت بازی نمی کرد شب گذشته هم بازی خوبی انجام نداد. متاسفانه بازیکنان جدیدی که به تیم آمده اند هنوز جواب نداده اند ضمن اینکه مهره چینی برانکو می توانست بهتر باشد.»
او افزود:« بازیکن جدیدی که به پرسپولیس می آید باید سطح کیفی تیم را بالاتر ببرد اما با این خریدها من احساس می کنم اگر منشا را حفظ می کردند خیلی بهتر بود در حالی که او را به اشتباه در لیست فروش گذاشتند. از طرفی در خط دفاعی پرسپولیس ناهماهنگی زیادی وجود داشت و حتی سیدجلال حسینی خیلی خوب بازی نکرد. دلیل این هم می تواند عدم هماهنگی دوبازیکن کناری تیم باشد و همین موضوع باعث شد السد فشار زیادی را روی دروازه پرسپولیس بیاورد.»
هافبک پرسپولیس در دهه هفتاد در ادامه گفت:« پرسپولیس فرصت هایی هم داشت و هر موقع حمله کرد توانست به دروازه السد برسد ولی این اتفاق در تمام بازی رخ نداد. چون بازیکنان در کانال های کناری خوب کار نمی کنند در خط حمله تعداد نفرات تیم کم تعداد است در حالی که السد نقطه ضعفش خط دفاعی اش بود و پرسپولیس می توانست به این تیم گل بزند.»
او با انتقاد از بودیمیر مهاجم کروات پرسپولیس گفت:« بودیمیر به غیر از آن یک صحنه در بازی حضور نداشت و نتوانست یک زوج خوب با علیپور بسازد.» کلهر با اشاره دیگر به مشکلات خط دفاعی پرسپولیس هم گفت:« دفاع پرسپولیس انسجام نداشت و السد از این بهم ریختگی استفاده کرد. ما نباید فراموش کنیم که السد پرافتخارترین تیم قطر و بازیکنان واقعا سطح بالایی دارد اما پرسپولیس می توانست در خط دفاعی بهتر عمل کند و روی همین بهم ریختگی خط دفاعی اش هم گل خورد. »

محمودکلهر با بیان اینکه تعویض های برانکو می توانست زودتر و بهتر انجام شود هم گفت:« ما می توانیم خیلی تغییرات در طول بازی ایجاد کنیم. وقتی حریف فشار می آورد باید تغییر سیستم بدهیم و با یک مهاجم بازی کنیم در عوض مرکز زمین را ببندیم. وقتی سیامک نعمتی و سروش رفیعی را دارید می توانید بودیمیر را که در زمین خواب است و جواب نمی دهد بیرون بکشید و سیامک یا سروش را در وسط زمین بازی بدهیم. من از بازی نکردن سیامک نعمتی تعجب کردم. او بازیکنی چند پسته است که سال گذشته در لیگ قهرمانان از بهترین های پرسپولیس بوده و خیلی می توانست به این تیم در بازی دیشب کمک کند.»
او در ادامه هم گفت:«درباره بازیکنان کناری پرسپولیس هم باید بگویم پرسپولیس بازیکنان روبه جلو می خواهد. در فوتبال امروز دنیا اینگونه است به خصوص بازیکنان کناری که باید کاملا رو به جلو بازی کنند اما پرسپولیس در کناره ها سرعت لازم را نداشت. هرگاه ترابی می رفت نادری می ماند یا شیری در طول بازی حتی یک سانتر هم نکرد. این سبک بازی باعث شد السد بازی را ببرد و اگر همین مدل بازی کنیم در آزادی هم مقابل این تیم شکست می خوریم.»

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۳۰۶۳
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۲/۲۲     ساعت: ۱۱ : ۲۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۲۵ شهريور
  • ١٦ محرم ١٤٤١
  • Sep 16 2019