صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

صفحه اول روزنامه‌های ورزشی اسپانیا

روی جلد روزنامه‌های ورزشی اسپانیا به قهرمانی بارسلونا در لالیگا و نقش مهم لیونل مسی در کسب این قهرمانی اختصاص دارد.

به گزارش  جهانی خبر_"ورزش سه"، چهار روزنامه ورزشی بزرگ اسپانیا امروز صفحه اول خود را به قهرمانی زودهنگام بارسلونا در لالیگا که با درخشش لیونل مسی و تک‌گل او در بازی دیشب مقابل لوانته بدست آمد پرداخته‌اند.

 روزنامه مارکا با چاپ عکس بزرگی از لیونل مسی که بعد از قهرمانی بارسلونا در فصل جاری لالیگا در حال جشن گرفتن قهرمانی است از تیتر " ده از ده" استفاده کرده است. تیتر مارکا به دهمین قهرمانی مسی با بارسلونا در لالیگا اشاره دارد. قهرمانی‌هایی که از دید این روزنامه مسی در آنها مهمترین نقش را داشته است.

 روزنامه آ اس هم صفحه اول خود را به عکسی تیمی از بارسلونا بعد از بالای سر بردن جام و جشن گرفتن قهرمانی این تیم اختصاص داده و تیتر زده "دهگانه مسی". به این ترتیب آ اس هم تیتر اول خود را به نقش مسی در قهرمانی‌های بارسلونا اختصاص داده است.

 اما روزنامه اصلی هوادار بارسا در اسپانیا، موندو دپورتیوو با چاپ عکسی از مسی درحالیکه جام قهرمانی را بالای سر برده از تیتر " 8 از 11 " استفاده کرده که به هشتمین قهرمانی بارسلونا در در یازده فصل اخیر لالیگا اشاره دارد.

 دومین روزنامه ورزشی کاتالونیا اسپورت هم عکس مسی که جام قهرمانی را در دست دارد به عنوان عکس صفحه اول خود کار کرده و از تیتر " لالیگا از آن مسی است" استفاده کرده.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۷۱۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۸     ساعت: ۱۳ : ۵۴
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
  • ٢٢ رمضان ١٤٤٠
  • May 27 2019