صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
تارتار هم مثل همه اعضای تیم ۳۵ درصد پول گرفته است

سرپرست پارس: حاتمی را به کمیته اخلاق معرفی می‌کنیم

سرپرست تیم پارس جنوبی جم واکنش تندی نسبت به اظهارات فرزاد حاتمی علیه مهدی تارتار انجام داد.

به گزارش جهانی خبر_عبدالرحیم خطیب در گفت و گو با ورزش سه" درباره اتهام هایی که فرزاد حاتمی بعد از اخراج از پارس جنوبی به مهدی تارتار وارد کرده، عنوان کرد: واقعا متاسفم که یک بازیکن احترام پیشکسوت خودش را نگه نمی دارد. بعضی ها فکر می کنند که با این رفتارها به خواسته هایشان در فوتبال می رسند اما نمی دانند که مردم به عنوان بهترین قاضی خوب و بد را از هم تشخیص می دهند. از سوی دیگر سابقه افراد هم مشخص است و طرفداران فوتبال می دانند هرکس چه کارهایی انجام داده است.


وی ادامه داد: فرزاد حاتمی در اختیار باشگاه قرار گرفته و ما قطعا طبق مقررات با او برخورد می کنیم. با توجه به صحبت هایی که انجام داده و اقدامات قبلی اش او را به کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال نیز معرفی می کنیم تا پاسخگوی صحبت هایش باشد. حاتمی به سرمربی تیم ما اتهام زده و به همین خاطر از طریق مراجع قضایی این موضوع را پیگیری می کنیم و او باید بتواند حرف هایش را در دادگاه اثبات کند.


سرپرست پارس جنوبی درباره اینکه حاتمی اعلام کرده مهدی تارتار 80 درصد از مطالباتش را دریافت کرده نیز گفت: این حرف ها اصلا درست نیست. کل اعضای تیم ما تا این لحظه 35 درصد پول گرفتند. جالب است که آقای تارتار طبق قراردادش می توانست در اول فصل 50 درصد پول بگیرد اما ایشان به خاطر تیم و شرایط مالی بدی که باشگاه داشت اعلام کرد همان 35 درصد را به او پرداخت کنند تا همه یکسان باشند. آقا مهدی حتی یک چک به میزان 50 درصد از قرارداد خود را هم در دست داشت که می توانست در شرایط بد مالی کنونی روی آن اقدام کند اما به خاطر بازیکنان و سایر اعضای تیم و اینکه آنها بتوانند بابت مطالباتشان چک جدید دریافت کنند چک قبلی خودش را به باشگاه پس داد. چه کسی این کار را انجام می دهد؟


خطیب در پایان افزود: مطمئن باشید این حواشی روی تیم ما تاثیر نمی گذارد. بازیکنان و کادرفنی ما متحد هستند تا در بازی های آینده با تمام توان به میدان برویم و امیدوارم اسیر اتفاقات نشویم و نتایج مطلوبی را به دست آوریم.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۷۵۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۹     ساعت: ۱۱ : ۳۱
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: ورزشی       زیرسرویس: ورزشی
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
  • ٢٢ رمضان ١٤٤٠
  • May 27 2019