صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
فراخوان جشنواره بین‌المللی هنرمحیطی چابهار

همکاری هنرمندان ایران و مجارستان

سازمان منطقه آزاد چابهار با همکاری آموزشگاه هنرهای تجسمی فرم و اقامتگاه فرهنگی هنری راه در نظر دارد تا نخستین جشنواره بین‌المللی هنرمحیطی را با همکاری هنرمندان ایران و مجارستان در شهر چابهار برگزار نماید.

به گزارش جهانی خبر،  این جشنواره با اهداف خلق آثار هنری بر اساس ظرفیت‌ها و امکانات منطقه آزاد چابهار، ترویج و توسعه هنر معاصر در منطقه و کمک به رشد هنرمندان بومی، تبادل فرهنگی و هنری میان هنرمندان ایران و مجارستان، معرفی منطقه آزاد چابهار در سطح ملی و بین‌المللی با رویکرد هر هنرمند یک سفیر فرهنگی و ایجاد امکان مشارکت و ارتباط مخاطب در فرایند و اجرای آثار هنری برگزار خواهد شد و هنرمندان علاقه‌مند به این حوزه می‌توانند پس از مطالعه شرایط و ظوابط این جشنواره، برای حضور در این رویداد هنری اقدام نمایند.

 

- زمان و مکان اجرای جشنواره

-زمان جشنواره 1 تا 15 اسفندماه سال جاری است

-محل اجرای جشنواره در شهر چابهار و مناطق طبیعی بوده و هنرمندان پس ازبازدید از منطقه و جانمایی، به اجرای آثار خود خواهند پرداخت. همچنین در طول جشنواره کارگاه‌های یک‌روزه هنرمحیطی در مناطق مختلف منطقه آزاد چابهار برگزار خواهد شد

- نحوه ثبت نام در جشنواره

- متقاضیان شرکت در جشنواره می‌بایست نمونه آثار پیشین خود در زمینه هنر محیطی را در قالب PDF (حداکثر 10 اثر، همراه با شرح تصاویر) به همراه بیوگرافی و کپی کارت ملی به ایمیل جشنواره environmentalart_freezone@gmail.com  ارسال نمایند. دبیرخانه جشنواره در صورت تائید مدارک لازم، فرم ثبت‌نام را برای هر کدام از متقاضیان ارسال خواهد نمود. لازم به ذکر است که دریافت فرم ثبت‌نام به منزله پذیرش نهایی نیست و هنرمندان منتخب از طریق داوری و پس از پایان مهلت ثبت‌نام اعلام خواهند شد.

 

- شرایط شرکت در جشنواره

سازمان منطقه آزاد چابهار هزینه بلیط رفت‌ و برگشت هنرمندان، اقامت و پذیرایی، مواد مصرفی و ابزار مورد نیاز هنرمندان را پرداخت می‌نماید.

-هنرمندان راه‌بافته به جشنواره می‌بایست امکان حضور در تمام روزهای جشنواره (1 تا 15 اسفندماه) را داشته باشند.

-توافق برای مکان‌یابی آثار و نظارت هنری، فنی و مشاوره در حین اجرای آثار به عهده هیئت انتخاب و مدیر اجرایی و هنری برنامه می‌باشد.

-حق استفاده از آثار خلق شده در طول برگزاری جشنواره جهت انتشار در کاتالوگ، وبسایت و صفحات مجازی مرتبط و برگزاری نمایشگاه برای برگزارکنندگان محفوظ خواهد بود. همچنین آثار خلق شده در این جشنواره متعلق به سازمان منطقه آزاد چابهار بوده و امکان انتقال یا فروش آثار برای هنرمندان وجود نخواهد داشت.

-هنرمندان و دستیاران آنها می‌بایست در حین کار در کارگاه جشنواره، مراقبتهای لازم را از نظر رعایت موارد ایمنی داشته باشند. مسئولیت هرگونه اتفاقی در این رابطه که به دلیل عدم رعایت اصول ایمنی باشد، به عهده هنرمندان و دستیاران خواهد بود.

 

-مهلت ثبت‌نام:

مهلت ثبت‌نام حداکثر تا 24 بهمن‌ماه 1397 می‌باشد و هنرمندان راه‌یافته به جشنواره روز 26 بهمن‌ماه از طریق اعلام رسمی در سایت سازمان منطقه آزاد چابهار، خبرگزاری‌ها و صفحه رسمی جشنواره به اطلاع عموم خواهد رسید

 

دبیرجشنواره: محمود مکتبی

هیئت انتخاب: مجتبی رمزی، آلپار پیتر، رِکا وارالیای، سارا شاه‌محمدیان

دبیر هنری: سارا شاه‌محمدیان

دبیر اجرایی: کامران مشک‌زاد

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۱۶۳۵
تاریخ: ۱۳۹۷/۱۱/۱۸     ساعت: ۱۰ : ۵۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ يکشنبه ۲۴ شهريور
  • ١٥ محرم ١٤٤١
  • Sep 15 2019