صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار
مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر:

بهره برداری از تالار مرکزی رشت نیازمند مدل اقتصادی است

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر گفت: بهره برداری از تالار مرکزی رشت نیازمند امکان سنجی، نیاز سنجی و تدوین مدل اقتصادی مبتنی بر کلان پروژه اقتصاد فرهنگ و هنر است.

به گزارش جهانی خبر_ روابط عمومی موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر، امین عارف نیا ضمن بازدید از تالار مرکزی رشت در جلسه ای با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و تعدادی از فعالان حوزه اقتصاد فرهنگ با بیان این مطلب افزود: تالار مرکزی رشت بزرگترین و مجهزترین مجتمع فرهنگی و هنری شمال کشور است.

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر تاکید کرد در بهره برداری از این مجتمع باید از ظرفیت های فرهنگی و هنری استان استفاده و مشارکت فعال هنرمندان گیلانی مورد توجه قرار گیرد.

عارف نیا افزود: توجه به ذائقه مردم و نیازهای فرهنگی و هنری استان در تنظیم برنامه زمانی و طراحی مدل اقتصادی بهره برداری از این مجتمع فرهنگی و هنری مورد توجه قرار گیرد.

مدیرعامل موسسه کمک به توسعه فرهنگ و هنر به پیش بینی سالن موسیقی، سالن تئاتر، سالن های تمرین، گالری و سایر فضاهای فراهم شده اشاره کرد و گفت: در تعریف کاربری این فضاها باید به گونه ای عمل کرد که تالار مرکزی مکمل امکانات فعلی استان گیلان در حوزه فرهنگ و هنر باشد.

گفتنی است، تالار مرکزی رشت در اسفند ١٣٩٧ گشایش یافت و به زودی به بهره برداری می رسد.

شناسنامه


کدخبر: ۲۱۵۸۵۷
تاریخ: ۱۳۹۸/۲/۱۵     ساعت: ۱۱ : ۸
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۶ خرداد
  • ٢٢ رمضان ١٤٤٠
  • May 27 2019