صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

نمایش خباثت‌های انگلیس در قالب نمایشگاه کاریکاتور

به مناسبت سالروز تولد ملکه پیر انگلیس، نمایشگاه کارتون و کاریکاتور با محور نمایش خباثت‌های تاریخی روباه پیر انگلیس در حوزه هنری برپا می‌شود.

به گزارش جهانی خبر_حوزه هنری مدیر مرکز هنرهای تجسمی از برپایی نمایشگاه «ترامپیسم 2» در حوزه هنری خبر داد و گفت: به‌زودی کار برپایی نمایشگاه «ترامپیسم 2» را آغاز می‌کنیم. همچنین قصد داریم به مناسبت سالروز تولد ملکه پیر انگلستان، نمایشگاهی از خباثت‌های روباه پیر انگلیس در حوزه هنری برپا کنیم.

شجاعی طباطبایی افزود: انگلیس کشوری است که بیشترین جنایت را در حق ایران کرده است؛ هولوکاستی که این کشور خبیث در جریان جنگ جهانی اول در ایران ایجاد کرد، موجب کشته شدن قریب به 9 میلیون نفر شد و در وقایع دیگری چون کودتای 28 مرداد، ملی شدن صنعت نفت، جدایی بحرین از ایران، به رسمیت نشناختن صدام به عنوان شروع کننده جنگ و... انگلیس همواره مرتکب خباثت و خیانت در حق ایران شده است.

وی خاطرنشان کرد: درباره جزئیات برگزاری این نمایشگاه نیز به‌زودی اطلاع‌رسانی‌های لازم انجام خواهد شد تا بتوانیم با برگزاری این نمایشگاه در حوزه هنری بخشی از جنایت‌های این روباه پیر را به تصویر بکشیم.

شناسنامه


کدخبر: ۲۲۲۴۰۴
تاریخ: ۱۳۹۸/۳/۱۹     ساعت: ۱۱ : ۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ پنج شنبه ۶ تير
  • ٢٣ شوال ١٤٤٠
  • Jun 27 2019