صفحه اصلی
جستجو پیشرفته
لطفا منتظر بمانید...
سازمانها و نهادها
گروه های خبری
اقتصادی
اجتماعی
هنر و اندیشه
محله خبر
اختصاصی جهانی پرس
تولید، اکران و پخش
آرشیو اخبار

وزیر و معاون وزارت دفاع میهمانان 'بحث روز'

در آستانه روز صنعت دفاعی برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران میزبان امیر حاتمی و سردار قریشی به صورت حضوری و تلفنی خواهد بود.

به گزارش جهانی خبر از گروه سیاسی رادیو ایران؛ در آستانه ۳۱ مرداد سالروز تشکیل وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح که به نام روز "صنعت دفاعی" نامگذاری گردیده است، برنامه بحث روز گروه سیاسی رادیو ایران چهارشنبه ۳۰ مرداد سال جاری میزبان دو مقام از خانواده بزرگ صنعت دفاعی است. نخستین مهمان این برنامه، امیر سرتیپ امیر حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح است که به صورت تلفنی در برنامه بحث روز حضور داشته و دیگر مهمان این برنامه، سردار سرتیپ پاسدار حجت الله قریشی؛ معاون آماد و پشتیبانی این وزارتخانه خواهد بود. تشریح آخرین کارها انجام شده و دستاوردهای دفاعی ودجا از جمله سامانه پدافند هوایی باور ۳۷۳ که بنا به گفته وزیر دفاع قرار است ۳۱ مرداد امسال رونمایی شود، محور گفتگوی بحث روز این هفته است.

گفتنی است برنامه بحث روز کاری از گروه سیاسی رادیو ایران هر چهارشنبه در نیمه نخست سال از ساعت ۱۱:۵۵ تا ۱۲ و ۳۵ دقیقه تقدیم حضور مخاطبان می گردد.
شنوندگان عزیز این برنامه می توانند نظرات؛ سوالات؛ انتقادات و پیشنهادات خود را به وسیله سامانه پیامکی ۳۰۰۰۰۹۰۰ با دست اندرکاران گروه سیاسی رادیو ایران مطرح کنند.

 

شناسنامه


کدخبر: ۲۳۴۲۱۰
تاریخ: ۱۳۹۸/۵/۳۰     ساعت: ۸ : ۲۶
امتیاز به این خبر:
  • 0
سرویس: هنر و اندیشه       زیرسرویس: هنر و اندیشه
انتشار:
تماس با ما


نام :*
ایمیل:
متن پیام :*
ارسال
نظرات


استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است
  • ۱۳۹۸ دوشنبه ۱ مهر
  • ٢٣ محرم ١٤٤١
  • Sep 23 2019