پایگاه خبری تحلیلی جهانی خبر

کد مطلب: ۲۱۵۸۴۷  |  تاريخ: ۱۳۹۸/۲/۱۵  |  ساعت: ۱۰ : ۴۱


مریم شاه ولی:

سریال دنگ و فنگ با عوامل خوبی فیلمبرداری شد

بازیگر سریال دنگ و فنگ معتقد است که این سریال با کست و عوامل خیلی خوبی ساخته شد و این در خود سریال نشان می دهد.

مریم شاه ولی که این روزها سریال دنگ و فنگ او از شبکه یک در حال پخش است متولد سال 1375 است او دانشجوی مهندسی عمران است و دوره های بازیگری را در دانشگاه تهران گذرانده است و در کارگاههای بازیگر هومن سیدی و سیامک صفری نیز شرکت کرده است.

وی در در فیلمهای (پارادیس ) علی عطشانی، (جوراب شو) علیرضا محمودزاده و (ویولن) علیرضا محمودزاده بازی کرده است او همچنین سریالهایی همچون کیمیا و سریال نفس شیرین را در کارنامه کاری خود دارد وی این روزها سریال دنگ و فنگ  روزگار در حال پخش دارد.
وی درباره حضورش دراین سریال گفت: این یک سریال طنز است و کار به شدت خوب بود به دلیل اینکه عوامل و گروه خیلی خوبی بود و این حال خوب در خود سریال به چشم می آید.

شاه ولی افزود: در سریال دنگ و فنگ روزگار در نقش نوا کنار محمد نادری و سیروس گرجستانی و مریم معصومی بازی کردم. این سریال درباره ارتباط  دو دوست با بازی محمد نادری و سیروس گرجستانی برمی گردد. این دو طی شراکتی دچار مشکلاتی می شوند که ناچار هستند این مشکلات را پنهان کنند. 
وی گفت: مخاطبان با این سریال ارتباط خوبی گرفته اند به شکلی که حتی به عنوان بازیگر بدون گریم با مردم برخورد می کنم در برخوردشان متوجه می شوم که کار دیده شده است.

شاه ولی اظهار کرد: این روزها در حال خواندن فیلمنامه و انتخاب یکی از آنها هستم.
 


لينک مطلب: http://www.artpress.ir/ NSite/FullStory/?Id=215847

چاپ خبر